Przejdź do głównej zawartości

Wysyłanie tysięcy emaili na nieznane adresy e-mail


Pamiętaj! Rozsyłasz mailing, wysyłasz oferty handlowe na email, wysłasz zapytania o możliwośc wysłania oferty handlowej... nie możesz tego zabraniać innym. 
Nagle może sie okazać że w swojej skrzynce masz milion emaili zgodnych z ustawą i co wtedy zrobisz ? Zesrasz się, nie skasujesz automatycznie wszystkiego, bo będziesz sie bał, ze skasujesz zamówienie na Twoje produkty !!

Musisz wykonywać politykę informacyjną RODO ! artykuł na ten temat znajdziesz na moim blogu.

Tu kliknij! Nowelizacja ustawy nastąpiła od 25 grudnia 2014 !

Wysyłanie tysięcy emaili na nieznane sobie adresy email grozi tym, ze host zostanie potraktowany jako spamerski, wpisany na czarne listy, ogólnoświatowe listy spamerskie i dupa... będziesz wysyłał emaile w kosmos. Przysknerzysz na reklamę, będziesz chciał pozyskać za darmo nowych odbiorców na swoje produkty czy usługi... sam strzelisz sobie w kolano gdy zapaprasz swój własny komercyjny serwer... który stanie się z czasem bezwartościowy.
Wysyłasz tysiące emaili o jednakowej treści ?? google kontrolujące 70% ruchu w sieci na pewno to wychwyci, link do Twojej www którą rozsyłasz w treści, domenę z emaila sukcesywnie bedzie obniżać w wynikach wyszukiwania i dupa... żadna firma nie znajdzie Twojej firmy i gówno zarobisz... gówno bedziesz miał z swojej darmowej reklamy. Nie wierzysz ? Rozsyłaj spam dalej !! Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną stworzona jest po to, zezwolenie na wysyłanie spamu handlowego na adresy firmowe zezwolone jest po to, abyś siedział i spam rozsyłał i miał zajęcie.Jeden z moich czytelników napisał do mnie, że rozsyłał wiadomości email raz na kwartał i pewnego pięknego dnia, przyszedł do niego Pan i wylał mu w biurze kupe szamba z TOI-TOI http://www.toitoi.pl ] i narobił mu w biurze smrodu.
Sprawa zakończyła się w ten sposób, że sprawca smrodu zapłacił za zniszczenie mienia i sprzątanie, a spamer za swoje spamerskie meile.
Tak ! Ludzie są zdesperowani, nie cierpią zaśmiecania skrzynek email gównianymi emailami. Firmy publikują adres email na swoich stronach po to, aby powiększać swój dochód. Poczytaj co się stało, ze spamerem w Rosji kliknij w link:
Szukaj w google o spamerze w Rosji

Nie wysyłaj emaili na nieznane adresy email. - aby powiedziec, że adres email jest znany, musisz osobiście odwiedzić stronę www firmy i tylko na taki adres możesz wysłać ofertę handlową. Nie musisz wcześniej wysyłać zapytania.
Nie kupuj baz danych email ! - bazy danych zbierane są automatycznie, odfiltrowywane są adresy wyglądające na dane osobowe, ale robot tylko zbiera ciągi zawierające @ w sobie. Taka baza jest bezwartościowa. Nie wierz, ze firma handlująca bazami danych email odwiedziła strony www firm. Dziś ten adres email jest na stronie www, jutro go może nie być. Firma handlująca bazami danych z chęci zysku wciśnie ci każdy kit, aby tylko zarobić.

Ustawodawca zezwolił na wysyłanie ofert handlowych na adresy firmowe, ale adres musi być firmowy. Adres firmowy to taki, który jest na stronie www firmy. Jest cała masa adresów email na stronach prywatnych ! Jak odróżnisz kupując baze email, który adres jest z strony prywatnej ? Nie odróżnisz. Widząc stronę www czytasz stronę www i widzisz, że to firma, a nie prywatna strona hobbystyczna. Nawet na stronach prywatnych hobbystycznych są emaile z administracja@... biuro@....  kontakt@.... poczta@...
Chcesz grzywnę do 5000 zł z art. 24 twojej ukochanej ustawy ? Nie ma sprawy. Mogę Tobie tę grzywnę załatwić bezproblemowo. Wystarczy, że w bazie masz jeden prywatny adres email... i już 5000 zł mniej na koncie. Z bólem, ale pozbędziesz się takiej kwoty... i będziesz mieć nauczkę na przyszłość.
A może prywatnych adresów  administracja@... biuro@....  kontakt@.... masz kilka ? może masz 10 adresów i każdy z poszkodowanych złoży wniosek o ukaranie i suma grzywien osiągnie 50tys PLN ?

Zastanów się zanim roześlesz mailing. Nikt Tobie nie zabrania pozyskiwania nowych klientów i odbiorców na Twoje produkty i usługi, ale na prawde zanim to zrobisz, przeczytaj kilka ustaw, a nie tylko tę jedną.
Sam nie potrafisz ? No to musisz ponieśc koszty prawnika kliknij w link: http://www.google.pl


==========
Firma DIAMET kontrukcje stalowe z adresu IP:
Return-Path: <firma@biznesowy.email>
Received: from cloudserver2082506.home.net.pl (89.161.254.214) (HELO cloudserver2082506.home.net.pl)
Reply-To: "Biuro Konstrukcyjne" <biuro@diamet.pl>
From: "Biuro Konstrukcyjne" <firma@biznesowy.email>
Return-Path: <firma@biznesowy.email>
Received: from user-94-254-156-237.play-internet.pl (94.254.156.237) (HELO User-Komputer)
by biznesowy.home.pl (89.161.254.214) with SMTP (IdeaSmtpServer 0.81.1)

rozsyła tysiące emaili o jednakowej treści i w dupie ma tych, którzy wpisują ich na spemerskie listy.

Zaprojektują i wykonają na Wasze zamówienie
Konstrukcje ze stali czarnej
Konstrukcje ze stali kwasoodpornej
Maszty, słupy itp.
Linie technologiczne dla przemysłu papierniczego, spożywczego, chemicznego,
kosmetycznego i farmaceutycznego
Urządzenia technologiczne jw.- Mieszalniki, skrubery, exstrudery itp.
- Zbiornik
Regały
Kanały spalinowe
Elementy stalowe do kompensatorów tkaninowych ze stali czarnej i nierdzewnej.

a niech tylko spróbują skierować sprawę do Sądu o zniesławienie, natychmiast skieruję kontr pozew o naruszenie art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne, ślady elektroniczne w internecie zostały.

Jest to naruszenie ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.


czytaj więcej na stronie http://henrykhajdan.blogspot.de/2017/01/lista-spamerow-taki-spam-jest-zabroniony.html
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Atak DDOS na Polspam

Wiadomości z dnia: 19 września 2020  Atak DDOS na polspam.pl to najlepszy przykład tego, że organizacja bardzo dobrze nas chroni przed zalewem spamu w Internecie.

Kontrukcje stalowe i urządzenia spam

Przykład spamu rozsyłanego na przypadkowe adresy email: Return-Path: < firma@biznesowy.email > Received: from cloudserver2082506.home.net.pl (89.161.254.214) (HELO cloudserver2082506.home.net.pl)  Dnia 12 lutego 2017 o 21:11 Konstrukcje i Urzadzenia < firma@biznesowy.email > napisał(a):  Proszę o zgodę na  przesłanie  informacji   dotyczącej     wytwarzanych przez moja Firmę konstrukcji stalowych     i urządzeń technologicznych.    Proszę odpisać  Tak lub  Nie Poczytaj artykuły na ten temat: https://google.pl/search?zakaz+wysyłania+ofert+handlowych+do+firm+na+email Porady prawne na forum prawniczym: https://www.google.pl/search?q=wysyłanie+ofert+handlowych+drogą+elektroniczną+2016  

Nowe spamy tzn. te same ale z nowych domen

Spamerzy używają  dziesiątek tysięcy adresów IP w celu: 1. Wysyłania spamu 2. Oszustw, phishingu 3. Prób włamań 4. Prób zalogowania się na cudze konta 5. Używania techniki Snowshoe Uganianie się za poszczególnymi adresami spamerów to nierówna walka z  wiatrakami.  Z tej techniki korzystają też wielkie korporacje w celu ukrywania swojej  tożsamości podczas reklamowania swoich produktów lub usług. Z jakiegoś powodu, prawdopodobnie niedostatecznej kontroli, Aruba stała  się ostoją spamerów. najprostszą metodą, aby nie pojawiac się na tej www, jest: - zmiana domeny - zmiana IP - nie rozsyłanie spamu z nowych danych oto kolejne spamy: Return-Path: <zwroty@niewychodz.co.pl> Received: from gateway2.enetcorp.net (192.3.177.222) (HELO gateway2.enetcorp.net)  by farmatroli.pl (79.96.132.00) with SMTP (IdeaSmtpServer 0.83.520)  id X9g64UsY/AZGdVN9aY1f; Tue, 10 Nov 2020 13:33:44 +0100 DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha1; c=relaxed/relaxed; s=key; d=niewychodz.co.pl;  h=Date:To:From:Reply-To:Subj